Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
К кому Вы обратитесь (обращались) за помощью в выборе профессии?
Всего 211 человек
Голосование
Вы уже определились с выбором будущей профессии?
Всего 195 человек
Голосование
Куда Вы планируете поступать после окончания школы?
Всего 184 человека

График проведения августовских секций 2017

Дата: 15 августа 2017 в 11:04
356 просмотров

Графік

правядзення жнівеньскіх секцый кіруючых і педагагічных работнікаў устаноў адукацыі раёна

п/п

Назва секцыі

Дата

Месца правядзен-ня

Пачатак работы

Кіраўнікі секцый

Адказны за

правядзенне

1

Секцыя дырэктароў устаноў адукацыі                   

24.08

Гімназія

№ 1 г.п.Зэльва

14.00

Булак Н.В.

Кедала Ж.А.

2

Секцыя намеснікаў дырэктара па вучэбнай, вучэбна-выхаваўчай рабоце

21.08

санаторная

школа-інтэрнат

12.30

Сакалова Н.В.

Серык Л.П.

3

Секцыя намеснікаў дырэктара па выхаваўчай рабоце, метадыстаў пазашкольных устаноў

22.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

12.30

Ігнатавец К.В.

Кедало Ж.А., Варабей В.М.

4

Секцыя загадчыкаў дашкольных устаноў і іх намеснікаў

24.08

ДЦРД № 1 г.п.Зэльва

10.00

Роля Т.М.

Чапкевіч С.Г.

5

Секцыя класных кіраўнікоў

17.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

12.30

Войтка С.М.

Кедало Ж.А., Варабей В.М.

6

Секцыя  выхавальнікаў санаторнай школы- інтэрната. СПЦ,  ГПД, ЦКРНіР  

17.08

санаторная

школа-інтэрнат

10.00

Семашка З.Л.

Варабей В.М.

7

Секцыя настаўнікаў пачатковых класаў

17.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

10.00

Чаргейка Т.П.

Мацкевіч Т.М.

8

Секцыя бібліятэкараў школ, гімназій

18.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

10.00

Лявіцкая Г.У.

Малахвей В.У.

9

Секцыя настаўнікаў беларускай мовы і літаратуры

22.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

13.00

Сакалоўская А.У.

Ганжына В.А.,

10

Секцыя рускай мовы і літаратуры

22.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

13.00

Жабрун С.І.

Ганжына В.А.

11

Секцыя настаўнікаў эстэтычнага цыкла, СМК

22.08

санаторная

школа-інтэрнат

10.00

Шмыгіна А.М.

Варабей В.М.

12

Секцыя настаўнікаў хіміі і біялогіі

21.08

гімназія

№ 1 г.п.Зэльва

10.00

Гром Н.П.

Кедала Ж.А.

13

 Секцыя педагогаў-псіхолагаў

18.08

санаторная

школа-інтэрнат

12.30

Чэнская І.В.

Радзюк А.М.

14

Секцыя педагогаў сацыяльных

18.08

гімназія

№ 1 г.п.Зэльва

10.00

Кашчыц Н.А.

Кедала Ж.А.,

Ліпская Н.А.

15

Секцыя настаўнікаў фізікі і астраноміі

22.08

гімназія

№ 1 г.п.Зэльва

10.00

Роўгач А.С.

Харько І.М.

16

Секцыя настаўнікаў  матэматыкі

23.08

гімназія

№ 1 г.п.Зэльва

10.00

Мазец Н.І.

Харко І.М.

17

Секцыя настаўнікаў інфарматыкі

23.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

12.00

Трафімовіч І.Д.

Харко І.М.

18

Секцыя настаўнікаў працоўнага навучання, чарчэння

21.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

12.00

Мазец М.В.

Кедала Ж.А.

19

Секцыя настаўнікаў замежнай мовы

23.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

10.00

Нікалаевіч М.П.

Малахвей В.У.

20

Секцыя настаўнікаў гісторыі і геаграфіі

24.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

10.00

Кулак Л.М.

Кедала Ж.А.

21

Секцыя настаўнікаў фізічнай культуры, ДЮСШ і дапрызыўной падрыхтоўкі

24.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

10.00

Сай С.Г.

Гаспадарык Н.А.,

Якалцэвіч А.А., Галаско Г.А.,

Мацюк І.І.

22

Секцыя настаўнікаў АБЖ і медыцынскай падрыхтоўкі

24.08

гімназія №1 г.п.Зэльва

12.30

Чэчат Т.Т.

Якалцэвіч А.А.

23

Секцыя настаўнікаў–дэфектолагаў класаў інтэграванага навучання і пунктаў карэкцыйна-педагагічнай дапамогі

18.08

СШ № 2 г.п.Зэльва

10.00

Кашчыц Л.Р.

Жамойціна М.Б.

24

Секцыя педагогаў-арганізатараў

23.08

СШ № 3 г.п.Зэльва

12.30

Цейкала Ч.А.

Багдановіч С.Ц., 

Ленец В.А

25

Секцыя выхавальнікаў дашкольных устаноў 

22.08

я/с № 4 г.п.Зэльва

10.00

Гаўрылава М.У.

Чапкевіч С.Г.

26

Секцыя музычных кіраўнікоў і кіраўнікоў па фізічнаму выхаванню дашкольных устаноў

23.08

я/с № 3 г.п.Зэльва

10.00

Пузач І.Л.

Чапкевіч С.Г.

Планы августовский секций смотрите на сайте "Виртуального методического кабинета"

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.